News Tuzka Pastelky Cernobile Vodovky Digital Ostatni Historie Guestbook Odkazy Autor


4.11.2016
Ano. dlouhá absence a za to se omlouvám. Jednak za to může moje lenost, jednak nejsem už moc aktivní co se dokončených děl týká.....a jednak nová práce, yaaaaay. Pořád v branži, pořád dělám hry. ALE už máme za sebou softlaunch :D pokud máte zájem, stahovat můžete na Google play nebo iTunes

13.9. 2014
Marvel jak jsem slíbila. :D

31.8.2014
Tak sem házím věci, co jsem udělala za moje působení v Disney Mobile Games Prague (RIP) - spousta návrhů a conceptů. Až dám dohromady i zbytek tak ho sem hodím taky. A možná přijde i Marvel...

21.6. 2014
Zdravím. Já vím, je to už hodně dlouho co jsem tento web updatovala (resp. 2 roky, auč). Ono ale hlavně nebylo co. Práce v herním studiu mě zaměstnává a přímo i vycucává takovým způsobem, že už ani nemam moc chuť ještě něco kreslit doma. Což je skutečně na ho*no, když už se mi konečně podařilo splašit cintiq (<3) A to málo, co se mi podařilo za tu dobu nasbírat sem teď nahážu. Taky jsem se konečně kopla zveřejnit i to, na čem jsem se podílela, což jsem hodila do složky "ostatní". Takže se můžete mrknout. A pro změnu já zase mizím. Ale ještě předtím, než zase zapluji do své temné sluje, pro ty, kteří by měli zájem sledovat moje uber random fart artz, je zde odkaz na můj tumblr.

14.4. 2012
Nový update. A znovu Mass Effect fanart.

31.3. 2012
Lol. Update těsně před aprílem. No nic, mrkněte do černobílé a digitální kategorie. Ale moc času na kreslení fakt nemam. Práce mě dost zaměstnává. Kreslit můžu ledatak v buse. Pokud mi teda není blbě.

31.1. 2012
Po uheráku nový update.

2.10. 2011
Sem si řekla, že si sem ducha dám taky.

22.9. 2011
Double update. Nejdřív jedna z mých trochu zanedbávaných postav - jeden Icewalkerových generálů (pořád bez jména) a nóbl charger z L4D2. Splendid!

6.9. 2011
Sallos, démon z grimoáru Clavicula Salomonis. Bylo by fajn udělat to jako sérii. Ale znám se.

26.8. 2011
Další pokus o něco pořádného - Rudý drak. Možná první část série, možná ne. Uvidíme. Inspirováno Stjepanem Sejicem (aka Nebezial).

21.8. 2011
Studie podle předlohy.

16.8. 2011
Další speedpaint, tentokrát Imperialdramona. Z jiného soudku: co nebo koho byste ode mně chtěli vidět dál? Pokud vás něco napad, dejte mi vědět.

5.8. 2011
Speedpaint Raidramona.

4.8. 2011
Pár designů Cybertronského prostředí z našeho AU.

1.8. 2011
The dead knight - vzpomněla jsem si na jednu starou postavu, která mi leží v mém divném mozku. Co o něm říct? Je mrtvý, prokletý a je to debil, kterého ani jeho smrt neodradí od toho, aby chlastal a kouřil dýmku. Nc, mám ráda divné kladné hrdiny.

21.7. 2011
Executioner - k tomu můžu říct jen jedno. TROLOLO.

15.7. 2011
Derp.

9.7. 2011
Myslim, že už na tom vůbec nesejde, takže to sem stejně dám. Vůbec na mě padá deprese poslední dobou. To co mě drželo na živu byla kreativita (ať už kreslení nebo i pouhé vymýšlení). A teď už je to všechno včudu. Kreslení mě už přestalo bavit dávno, je to pro mě jenom prázdno, žádné potěšení z něj nemám. A teď odešlo i kreativní myšlení - moje poslední věc, která mi ještě zbyla. Teď už nemám nic. Nejsem nikdo.

7.7. 2011
Hmmm tak to Fan udělala a pořídila si 24" televizní display. Proč mi nikdo neřek že všechno co sem do teď udělala vypadá jak shit. Echju. Překreslovat se mi nic nechce. Sigh, užijte si pár potvůrek když už nic.

8.5. 2011
První anthro žralok dokončen. Mam jich v záloze ještě víc. Kekeke. Taky jsem přidala moje figurálky, portréty bývalých spolužáků a nějaký vodovkový stuff.

6.5. 2011
Takový malý pokus s character designem. Taky nechápu, proč tu ještě nemám tohle.

10.4. 2011
WIP která tak pravděpodobně zůstanou. Čím víc se snažím, tím víc všechno vorám. Ironie huh.

31.3. 2011
Z hloubi mého hardisku jsem vyhrabala prastaré pexeso.

18.3. 2011
Nevim proč se ještě kurva mám snažit, když to co dělám za to stejně nestojí a je to všem u zádi. Proč bych se ještě vůbec v NĚČEM měla snažit.

19.1. 2011
Projev jisté aktivity. Budoucí banner pro jistý web. Možná.

28.10. 2010
Našel sem tenhle starší črt Thana z Mass Effectu 2, původně je to část jednoho meme.

10.10. 2010
LOL našla sem nějaký starý junk. Je v kategoriích tužky, černobílé a vodovek. Nic novýho zatím nemám, hrozná nechuť pokračovat v tom co mám rozdělané. sigh. Ju ty portréty jsou moji spolužáci z VOŠky. Plus moje maličkost, hádejte kerej z nich to je :/ děláno pentilkou, proto to nevypadá moc nic. Ale kreslí se mi s ní nejlíp.

9.9. 2010
Přidána hnusbaba a Fido.

8.9. 2010
Stále nezaměstnaná, pohovor mi nevyšel. Kdo ví kdy si něco najdu. Ráda bych kdyby to bylo už brzo, todle je fakt na nic. Anyways, v digitální tvorbě přibyla 3 dílka (ano, 3, OMG! D8). Dvě starší věci, ale pořád mi přijdou docela dobré a jedna aktuální věc - Ilarenův profil, jež bude součástí jeho reference. A taky sem trošku upravila sekci autora.

4.9. 2010
Aby se neřeklo, že neumím dělat i realistické věci. V sekci vodovek je přidaná jedna studie.

1.9. 2010
Je prvního září...a já poprvé nejdu do školy. Je to strašně divný :/ Ani sem si nevšimla že už končí prázdniny. Nj, člověk už to nějak...nevnímá. A já za celý prázdniny neudělala vůůůůůůbec nic :D No nic, dodělala jsem fanart smokera, ale vylezlo to nějak hodně tmavý :/ o5

31.8. 2010
A vůbec, proč sem sem ještě nedala tenhle strip? Jedna z mála věcí, která mě dokáže rozesmát a ještě se mi líbí.

27.8. 2010
Trošku jsem přeházela ikonky, takže nejnovější obrázky jsou teď nahoře. Plus bonus - hned uvidíte co přibylo nového, náhledy jsou speciálně označeny :) Hmmm, ale měla bych se konečně vrhnout na art trady co dlužím (ne, já nezapoměla), nekreslení mě opravdu ničí. Teď jsem na rozkreslení chtěla udělat character profily, jeden mám už rozkreslený z období před absolutoriem. Ale nějak se do toho nemůžu pořádne dostat :/ Plus obrázek smokera z Left 4 Dead, který doufám dodělám když už nic :/

3.8. 2010
Nějaká menší aktualizace v digitální tvorbě. Nejsem moc aktivní poslední dobou, nemám chuť něco tvořit + samé starosti. Je mi z toho smutno. Práci taky ještě nemám.

22.6. 2010
Renovace webu. Už bylo zapotřebí :) Mé velké díky patří Fey, která mi pomohla s mým jiným webem a já...ehehe...obšlehla už udělané CSS. Přibyla jedna nová sekce - HISTORIE - kde jsou k nalezení starší dílka. Protože by tyto stránky měly sloužit jako moje portfolio, některé staré věci musely jít pryč. Buď jsou v historii, nebo nenávratně pryč. Pokud nemůžete najít svou oblíbenou věc, smůla. Ani já už většinu starších věcí nemám...